Lublaňská 52, Praha 2
Po - Pá: 10:30 - 19:00, So: 12:30 - 18:30
725 991 255

Párty tipy

Zboží z našeho obchodu oceníte při rozmanitých příležitostech, nejvíce zřejmě při tradičních českých svátcích a slavnostech, jako jsou Mikulášské a vánoční besídky či pálení čarodějnic.

Léto vybízí k zahradním párty. Jedním z nejoblíbenějších témat na letní večírek je havajská párty, pirátská oslava narozenin nebo zábava ve stylu westernových kovbojů, indiánů či mexická párty plná sombrér, tequily a mexických pochoutek. Dalším letním a velmi oblíbeným tématem na večírek je doba květinových dětí a vše, co připomíná hippies a máničky. V neúprosném vedru můžete pro přátele uspořádat zahradní vodní párty. Ať už u bazénu, nebo jen s kyblíky vody. Bude to jistě nezapomenutelný zážitek.

Vybrat si téma na párty u nás mohou i děti.
Dětská narozeninová oslava pro roztomilé malé berušky a včelky nebo drsné piráty i rozlítané piloty vykouzlí úsměv na tváři každé malé holčičky či chlapečka.

Myslíme také na táborové stezky odvahy. Vybrat si můžete z nepřeberného množství strašidelných doplňků i dekorací.

Rok od roku si u nás také získává větší oblibu anglo-saský svátek Halloween, který se koná 31. října. Pro uspořádání halooweenského večírku u nás najdete vše - od kostýmů až po dekorace. 


Kromě karnevalových kostýmů, doplňků a párty dekorací nabízíme také mnoho vtipných dárků pro Vaše blízké vhodných například k narozeninám, pro radost či k rozlučce se svobodou.

 

Našim zákazníkům nabízíme také službu půjčovny kostýmů. Veškeré informace o této službě i kompletní výběr karnevalových kostýmů lze nalézt zde: pujcovna-kostymu-ipak.cz

Doplňky ke kostýmům a paruky lze zakoupit bez předchozí objednávky přímo u nás v půjčovně.