Vyberte si 13 poboček
Facebook Instagram

Firemní večírek? Naše obchody jsou plné party doplňků

Firemní večírek? Naše obchody jsou plné party doplňků

Firemní večírky se stávají, čím dál více populárnější I v České republice.  Zná to snad každý z nás, protože minimálně jednou za rok se setkáváme s našimi kolegy i mimo pracoviště. Vládne uvolněná atmosféra a my zjišťujeme, že naši kolegové jsou někdy i docela fajn. Ale ten stres před nejlépe tematickým večírkem známe všichni.. Minuty nebo hodiny, kdy se probíráme zcela plnou skříní, ale i tak nemáme, co na sebe. Jak si tedy užít  nejen samotný večírek, ale i klidný výběr kostýmu?

Tak tedy, kde začít. Sedíte v kanceláři a najednou proběhne zpráva, že za týden proběhne firemní večírek, A kdo má vymyslet téma, ale také má celou párty zároveň na starost? Zase vy? Nebojte se, s nám ji zvládnete bez stresu a v pohodě. Hippie, prohibice nebo zvířata? To jsou jen jedny z mála témat, které lze využít. Na stránkách www.ptakoviny-ipak.cz. Sehnat kostým, je vždy největší problém, kolegové vám budou vděčni za každou radu, kde najdou něco na sebe. Co třeba půjčovna kostýmů?

Nabízí celou řadu možností, a tak už nemusíte jít zase za kovboje nebo piráty. Co něco originálnějšího? Mezi stále oblíbenější akce patří například ty v havajském nebo pohádkovém stylu. I ty kde se setkáte s celou zoo zvířat nabírají na popularitě. U nás není nic problém, stačí si rozmyslet, co bude právě to vaše téma. Prohibice, kovbojové, piráti nebo indiánky, havajské tanečnice, sexy letušky nebo piloty. Nebojte letos popustit svou fantazii a budete v pracovním kolektivu ještě vice oblíbenější za skvěle zorganizovanou párty, na kterou kolegové ještě dlouho nezapomenou.

Určitě je ale důležité nezapomenout i na malé detaily v podobě doplňků? Co třeba vytvořit hollywoodskou párty s originálním vstupem po červeném koberci s lítajícími konfetami nad hlavou a hlavně s neodmyslitelnou girlandou s nápisem Hollywood?

S námi budete vždy za hvězdy, a to bez nejmenší pochyby!

Sledujte nás na Instagramu @partyworldcz

Cookies

Náš e-shop používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout uživatelský zážitek více efektivní. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím".
Souhlas můžete odmítnout zde.